ULUBEY İLÇESİNDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARIN İSİM LİSTESİ
SIRA NO
ADI-SOYADI
GÖREVİ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ
GÖREVDEN AYRILDIĞI TARİHİ
1
Mahmut Yaşar AYBAR
Kaymakam
29.12.1953
02.04.1955
2
Sabahattin DURAKOĞLU
Kaymakam
31.07.1955
26.12.1956
3
Salim TAŞKIN
Kaymakam
02.01.1957
18.07.1960
4
Alaattin ALPAYDIN
Kaymakam
30.01.1963
17.08.1964
5
Adnan ERGÜN
Kaymakam
31.08.1965
07.02.1966
6
Muhsin AKAR
Kaymakam
17.02.1966
07.09.1967
7
A. Feridun GÜLTEKİN
Kaymakam
12.09.1967
16.10.1969
8
Fahri DOĞANYİĞİT
Kaymakam
31.10.1969
10.06.1972
9
Saffet Arıkan BEDÜK
Kaymakam
13.11.1972
01.11.1976
10
Yaşar KONUK
Kaymakam
19.01.1978
11.04.1980
11
Ömer TÜRK
Kaymakam
03.07.1980
06.08.1982
12
Ünal OKYAY
Kaymakam
01.12.1982
04.09.1984
13
Ali ÇETİNKAYA
Kaymakam 
26.06.1985
16.08.1989
14
Ekrem ALTINAY
Kaymakam
23.07.1990
21.10.1993
15
Abdülkadir YAZICI
Kaymakam
21.10.1993
12.09.1995
16
Nafiz KAYA
Kaymakam
30.09.1996
23.11.1998
17
Ahmet TÜZEMEN
Kaymakam 
23.09.1999
17.10.2000
18
Şenol ESMER
Kaymakam 
07.10.2002
20.10.2006
19
Fatih ÇOBANOĞLU
Kaymakam
27.10.2006
05.10.2007
20
Mahmut Nedim TUNCER
Kaymakam
05.10.2007
18.08.2008
21
Sedat İNCİ
Kaymakam
18.08.2008
03.04.2009
22
Selami IŞIK
Kaymakam
30.08.2009
14.09.2011
24
Mehmet AKSU
Kaymakam
06.03.2012
20.07.2015
25
Ahmet SOLMAZ
Kaymakam
27.07.2015
Devam Ediyor.